Çağrı Merkezi: 0 536 589 73 22

Bio PetActive Dermadog Brewers 150 Tablet

70,00 TL
150,00 TL
%53 İNDİRİM

Köpeklerde idrar ve dışkı kokusunu azaltan tablettir. Düzenli kullanıldığında sağlıklı deri gelişimini destekler, tüy yapısının güçlenmesini sağlayarak tüy dökümünün azalmasını sağlar. Tüylerin daha sağlıklı olmasını ve daha parlak görünmesini sağlar.

Barkod 8698931092045
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Ürün Açıklaması

Bio PetActive Dermadog Brewers 150 Tablet

Bio petactive dermadog brewers 150 tablet idrar ve dışkı kokusunu azaltan tablettir.Dermacat brewers, düzenli kullanıldığında sağlıklı deri gelişimini destekler, tüy yapısının güçlenmesini sağlayarak tüy dökümünün azalmasını sağlar.Tüylerin daha sağlıklı olmasını ve daha parlak görünmesini sağlar.

Dökülen tüylerin yerine çıkan yeni tüylerin güçlü ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.Sarımsağın antibakteriyel ve toksinleri vücuttan atılmasına yardımcı özelliği ile metabolizmanın güçlenmesine yardımcı olur.Içeriğindeki yucca shidigera ve maya sindirimi destekler ve mamadan alınan verimi artırır.Maya bağışıklığın güçlenmesine yardımcı olur.Içerdiği kolin sayesinde hasta ve yaşlı köpeklerde karaciğer metabolizmasının düzenlenmesinde destekleyici etki gösterir.

Kullanım şekli: günlük olarak her 5 kg ağırlık için, 1 tablet kullanılması tavsiye edilir.Direkt olarak verilebileceği gibi maması içerisine katılarak da verilebilir.