Çağrı Merkezi: 0 536 589 73 22

Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi maması- Açık Mama 1 KG

90,00 TL
120,00 TL
%25 İNDİRİM

Enjoy Tavuklu Açık Mama1 Kg, kedilerin sindirmekte zorlanmayacağı mama şekli ve boyutları ile tasarlanmıştır. Yetişkin kedilerin sindirim sistemlerine uygun olarak dizayn edilen kuru mama, içeriğindeki tavuk ciğeri aromasından gelen baskın tavuk tadı ile rahat beslenmeye olanak tanır.

Barkod 8698995011372- Açık
Marka ENJOY
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Ürün Açıklaması

Enjoy Tavuklu Yetişkin Kedi - Açık Mama 1 KG

Rahat Sindirilebilir Mama Taneleri

Enjoy Tavuklu Açık Mama, kedilerin sindirmekte zorlanmayacağı mama şekli ve boyutları ile tasarlanmıştır. Yetişkin kedilerin sindirim sistemlerine uygun olarak dizayn edilen kuru mama, içeriğindeki tavuk ciğeri aromasından gelen baskın tavuk tadı ile rahat beslenmeye olanak tanır.


Daha Sağlıklı Vücut İçin Aminoasit Desteği

Kan dolaşımı ve kas deri gelişimi açısından gerekli olan aminoasitler ile desteklenmiş içeriği daha sağlıklı vücut yapısına imkan verir. Zengin ve faydalı besin bileşenleri sayesinde kedilerin beslenmesine yönelik idealdir.


Güçlü Bağışıklık İçin Omega Takviyesi

Daha güçlü bağışıklık sistemine yönelik omega 3 ve omega 6 bulunan içeriği hastalıklara karşı doğal koruma sağlar.

Sağlıklı Dişler İçin İdeal Mama Yapısı

Kedilerin diş sağlığını korumak üzere kolay çiğnenebilir mama yapısına sahiptir. Mama taneciklerinin ideal şekli, daha sağlıklı dişlere yönelik düşünülmüştür.


Kalp ve Görme Sağlığını Destekleyici Formül

İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile kalp sağlığına olumlu etkilerinin yanı sıra görme fonksiyonları açısından da olumlu etkilere sahiptir.


Faydalı Katkılar ile Daha Parlak Tüyler

Enjoy Tavuklu Açık Mama, kedilerin yumuşak ve daha parlak tüy yapısına sahip olabilmesi için mineral ve vitaminler ile desteklenmiştir. A, D, E, C ve B vitaminleri bulunan besin formülü, aynı zamanda kedi sağlığı için faydalı pek çok mineral barındırır.


Besin Değerleri

İçindekiler:
İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğday, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı,Tavuk Ciğeri Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin.

Mineraller:
Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler:
Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2- B3(niasin) - B6- B12 - B7 (biotin) - B9 (folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan.

Yorumlar
Yorum Yap