Çağrı Merkezi: 0 539 392 44 18

Ever Clean LitterFree Paws Patiye Yapışmayan ve İz Bırakmayan Kedi Kumu 10 lt

364,62 TL
550,00 TL
%34 İNDİRİM

Evde beslenen uzun tüylü kediler ve yavru kediler için özel formüle edilmiş, patilere yapışmayan ve iz bırakmayan, topaklaşan kedi kumu. *Maksimum Koku Giderimi *

Barkod 5060412214117
Marka Ever Clean
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

Ever Clean Litterfree Paws Kedi Kumu 

Evde beslenen uzun tüylü kediler ve yavru kediler için özel formüle edilmiş, patilere yapışmayan ve iz bırakmayan, topaklaşan kedi kumu. 

Ever Clean Litterfree kedi kumu daha büyük kum granülleri sayesinde tüylere ve patilere yapışmayı en aza indirmektedir. Kedi kum kabında sıvı ve katı atıkların toplanması, her zaman temiz bir görüntü ve temiz koku oluşumunu sağlamaktadır. Özel geliştirilmiş amonyak kontrol formülü ile etkin bir koku kontrolü sağlar. Uzun tüylü kediler ve yavru kediler için kullanıma uygun kedi kumudur. Ever Clean kedi kumu sayesinde, sıradışı topaklanma ve emilim etkisi, idrarın kum kutusunun dibine ulaşarak kötü kokuların oluşmasını önlemektedir. Ever Clean kedi kumları saf, güvenli ve yüksek kaliteli, birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür. Ever Clean kedi kumu % 99 oranında tozsuz ve hipoalerjeniktir. Ever Clean Litterfree kedi kumu, diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir. Ever Clean Litterfree kedi kumu pati ile aktifleşen özel koku formüllü topaklaşan kedi kumudur. Ever Clean Kedi Kumu Özellikleri

 Ever clean kedi kumları özel karbon plus formüllüdür. İçeriği oluşturulurken kullanılan karbon, özel aktifleştirilmiş karbondur. Aktifleştirme, karbonun yaklaşık 1000 derece ısıda oksijensiz ortamda buhar yada karbondioksitin ısıtılması ile gerçekleşmektedir. Bu işlemler karbona eşsiz bir mikroyapı kazandırarak, yüzeyinde porlar oluşumunu sağlamaktadır. Oluşan bu porlar sayesinde koku emilimi ve hapsedilmesi üzerine üstün bir etkiye sahiptir.* Karbon, organik bazı kokular için bir mıknatıs görevindedir ve koku partiküllerini tutmaktadır. 5 gr lık bir karbon, bir futbol sahası büyüklüğünde koku emilim yüzeyinde sahiptir. Koku etkenleri kaynaklı bakteriyel üremelerin önlenmesi için, antimikrobiyel ajanlar da ürüne eklenmiştir.

Ever Clean Kedi Kumunun İçeriği :

Bentonit kumu, aktifleştirilmiş karbon, boratlar, doğal koku zeolit kristali.

Ever Clean Kedi Kumu Kullanım Şekli:

  1. Kedi kum kabına 7 cm yüksekliğinde doldurunuz.
  2. Günlük olarak katı atık maddeleri ve topaklanmış kumu, bir kürek yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız.
  3. Eksilen miktarda kedi kumunu ilave ediniz.
  4. Kedi kumu ile temas sonrasında ellerinizi sabun ile yıkayınız.

Uyarı: Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Yorumlar
Yorum Yap