Çağrı Merkezi: 0 536 589 73 22

Hills Adult Large Lamb Kuzu Etli Büyük Irk Köpek Maması 14 Kg

2.216,75 TL
3.999,00 TL
%45 İNDİRİM

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg 1-7 Yaş arası İri köpek ırklarına, kuzu etli, yetişkin köpek maması Hills Science Plan Adult Lamb Rice, yetişkin köpeklerin tüm besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş kuzu etli ve pirinçli üründür.

Barkod 52742060071
Marka HİLLS
Stok Durumu Son 2 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Kilo 14 KG
Ürün Açıklaması

Hills Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg 1-7 Yaş arası İri köpek ırklarına, kuzu etli, yetişkin köpek maması Hills Science Plan Adult Lamb Rice, yetişkin köpeklerin tüm besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş kuzu etli ve pirinçli üründür.

  • Köpeğinizde ömür boyu sağlık ve canlılık için üstün beslenme sağlar.
  • Hill's Science Plan yetişkin köpek mamalarında kullanılan yüksek kaliteli içerik köpeğinizin hem sindirimini kolaylaştırır hemde dışkısını azaltır.Köpeğinizin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak için sindirilebilir karbonhidrat ve yağ içerir.Hills köpek mamaları içerdiği omega-3 ve omega-6 ile deri tüy sağlığını korur.
  • Köpeğinizin diş ve kemik sağlığı için kalsiyum içerir.İçindekiler:Kuzu eti, pirinç, pirinç unu, öğütülmüş buğday, öğütülmüş arpa, öğütülmüş sorgum, kurutulmuş pancar kökü, hayvansal yağ, soya yağı, mısır gluten unu, tavuk ciğeri çeşnisi, ketentohumu, potasyum klorid, tuz, E vitamini katkısı, taurine, biberiye özü, vitaminler, mineraller, karışık tokoferollerle ve sitrik asitle korunmuş, beta-caroten.
  • Ürün Analizi:Ham proteinmin. 19,5 ,E vitamini min. 400 IU/kgHam yağ min. 13, Asorbik asitC vitamini min. 75 mg/kg, Ham selüloz max. 2,5, Rutubet max. 10, Linoleik asit min. 2,3, Kalsiyum min. 0,7, Fosfor min. 0,5
  • Genel Hatırlatmalar:  Nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız. Kuru mama ile birlikte sürekli taze ve temiz içme suyu bulundurunuz. Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama ürün içeriği aynıdır. Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir. seri numarası ambalaj üzerindedir. 
  •  Köpek Mamaları Yaş Seçimi Yetişkin (1-7 Yaş) Formu Kuru Mama Özellik Sensitive (Sindirim Sis.) Hypoalerjenik İçerik Seçimi Tahıllı Paket Boyutu 7,6 - 15 Kg Lezzet Kuzu Irk Özelliği Large Giant Özel Mamalar GermanShepherd Labrador GoldenRetriever
Yorumlar
Yorum Yap