Çağrı Merkezi: 0 536 589 73 22

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 kg

419,00 TL
1.500,00 TL
%72 İNDİRİM

Hills kitten tavuklu yavru kuru kedi maması 1,5 kg 1-12 aylık kedilere veya hamile ve süt emziren kedilere, tavuk etli, yavru/anne kedi maması. Yavru kedilerin gelişimi için özel gereksinimleri vardır. Tüm hills science plan yavru kedi mamaları yavru kedinizin özellikle bağışıklık sisteminin en hassas olduğu bir yaşına kadar olan döneminde bağışıklık sistemini destekleyen üstün antioksidan formül içerir.

Barkod 052742059631
Marka HİLLS
Stok Durumu Son 2 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Ürün Açıklaması

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5 kg

  • Hills kitten tavuklu yavru kuru kedi maması 7 kg1-12 aylık kedilere veya hamile ve süt emziren kedilere, tavuk etli, yavru/anne kedi maması.Yavru kedilerin gelişimi için özel gereksinimleri vardır. Tüm hills science plan yavru kedi mamaları yavru kedinizin özellikle bağışıklık sisteminin en hassas olduğu bir yaşına kadar olan döneminde bağışıklık sistemini destekleyen üstün antioksidan formül içerir.
  • Yüksek kaliteli ve dengeli içeriğe sahip ürünler kedinizin kemik, diş ve bağışıklık sisteminin güçlü olmasına yardımcı olur. Bu yüzden hills mamaları yüksek kaliteli besin maddeleri ile formüle edilmiştir.
  • Hills science plan kitten kedi mamaları, kedilerin sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyümeleri için yavru döneminde ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini içerir.Hills science plan tavuklu yavru kedi maması, yavrunuzun ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içerdiğinden dengeli beslenmesini sağlar.
  • Hill's science plan ürünleri dha ile zenginleştirilmiştir. Dha, doğal olarak anne sütünde bulunur ve yavru kedilerin beyin ve görme fonksiyonlarını geliştirir. yüksek kaliteli protein: Güçlü kemikler ve kasların oluşumu için önemli olan taurine dâhil 11 adet esansiyel yağ asidini içerir.omega 3 ve omega 6 yağ asitleri: Yavru kedinizin sinir sistemini ve bağışıklık sistemini destekler deri ve tüy sağlığını korur. Kedinize ihtiyacı olan enerji kaynağını sağlayacak sindirilebilir karbonhidrat içerir.
  • Içeriğindeki kalsiyum güçlü dişler ve kemikler için gereklidir. D vitamini kalsiyum emilimi için gereklidir. B vitamin grubu iştah ve metabolizmanın düzenlenmesi için gereklidir. E vitamini, kedinizde bağışıklık sistemini koruyan antioksidandır. Güçlü bir bağışıklık sistemi, hastalıklarla mücadelede ve yavru kedinizin yeni bir ortama girmesinden kaynaklanan stres etkisinde ona yardımcı olur. Aynı zamanda e vitamini aşının daha etkili olmasını sağlar.c vitamini, vücutta e vitaminin yenilenmesini sağlar ve etkisini artırarak toksinler ve kirlilik gibi etkenlerin zararlarına karşı vücudu güçlü kılar.beta karoten güçlü bir bağışıklık sistemi oluşmasına katkıda bulunur ve hastalıklarla mücadelede güçlü bir silah olarak kabul edilir.selenyum, e vitamini ile çalışan esansiyel mineraldir.
  • Antioksidan enzimlerin yapısına katılır ve bu enzimler hücre hasarlarını önler. içindekiler:kümes hayvanları eti, mısır, hayvansal yağlar, mısır gluteni, dijest, keten tohumu, kurutulmuş pancar küspesi, potasyum klorür, balık yağı, tuz, magnezyum oxide.. ürün analizi:ham protein % 37,8, ham yağ % 25,1 ,ham selüloz % 1,5 ,kül % 5,7 ,rutubet % 5,5 ,fosfor % 0,85 ,sodyum % 0,38,potasyum % 0,76,magnezyum % 0,08
Yorumlar
Yorum Yap