Çağrı Merkezi: 0 536 589 73 22

Hills Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 14 Kg

2.521,48 TL
3.500,00 TL
%28 İNDİRİM

Hills Orta Irk Kuzulu Yavru Köpek Maması , 1 Yaşına Kadar Olan Yavrular İçin, Tüm Besinsel İhtiyaçlarını Karşılamanın Yanı Sıra Bağışıklığını Güçlendiren, Kuzu Etli Ve Pirinçli Kuru Köpek Maması

Barkod 52742025735
Marka HİLLS
Stok Durumu Son 1 Ürün
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Kilo 14 KG
Ürün Açıklaması

Hills Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 14 Kg 

Hills puppy kuzu etli yavru köpek maması köpeğinizin bağışıklık sisteminin en hassas olduğu dönemlerde bağışıklık sistemini desteklemektedir.

Protein, yağ ve minareller ile köpeğinizin kas yapısını güçlendirerek daha sağlıklı yaşam sürmesini sağlamaktadır Aynı zamanda yavruların büyümesi ve oyun oynaması için gerekli olan bol miktarda enerjiyi sağlar.

Bu yüzden hill’s köpek mamaları önemli besin maddelerini dengeli düzeyde içerir. Yavrular değişik ırklarda ve değişik boylardadır. science plan puppy large breed köpek maması, yavru köpeklerin büyüme döneminde ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini içerir.

Içerik;

kuzu eti ,pirinç, pirinç unu, öğütülmüş buğday, kurutulmuş yumurta kurutulmuş pancar kökü, hayvansal yağ, soya yağı, dikalsiyum fosfat, mısır gluten unu,tavuk ciğeri çeşnisi, ketentohumu, balık yağı, potasyum klorid,tuz,e vitamini katkısı, taurine, biberiye özü, vitaminler,minareller

Yorumlar
Yorum Yap