Çağrı Merkezi: 0 539 392 44 18

Gimcat Kedi Macunu Derma Paste 50 gr

149,00 TL
250,00 TL
%40 İNDİRİM

GimCat Derma Macun, iyileştirilmiş deriyi destekleyen, sağlıklı ve parlak tüylerin oluşumunu sağlayan besin destekleyici bir formül içerir

Barkod 4002064418759
Marka Gimcat
Stok Durumu Tükendi
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
- +
Ürün Açıklaması

Gimcat Kedi Macunu Derma Paste 50 gr

GimCat Derma Paste Kedi Macunu Kediler için tamamlayıcı mama Deri ve tüyler sağlık ve mutluluğun aynasıdır. Bu nedenle bazı besleyici maddelerin yetersiz kaldığı farklı durumlar, bir kedinin deri ve tüy görünümü üzerinde olumsuz etki yaratır.

GimCat Derma Macun, iyileştirilmiş deriyi destekleyen, sağlıklı ve parlak tüylerin oluşumunu sağlayan besin destekleyici bir formül içerir: •Çuha çiçeği yağı, kuru deri üzerinde olumlu etkisi olan Omega-3 ve Omega-6 yağ asidi içerir. Ayrıca linolenik asit içerir. Kediler bunları, deri ve tüyleri için besleyici bileşenler sağlayan araşidonik asit oluşturmak için kullanır.

•Klorella yosunu, çeşitli vitamin ve minerallerin kaynağı olarak katkı sağlar. Bunlar derinin doğal dengesini korumasına yardımcı olur.

•Biyotin, çinko ve B vitamini kompleksi deri ve tüyün yeniden yapılanmasını destekler.. Bileşim: Bitkisel yan ürünler, katı ve sıvı yağlar (çuha çiçeği yağı %4), %31,8 yosunlar (klorella yosunu %4), süt ve süt ürünleri, mayalar (%1,1 beta-Glukan içerir). Analitik Bileşenler: Nem %12.50, Ham Protein %7.50, Ham Yağ %36.50, Ham Lif %1.5, Ham Kül %6.00. Lot No ve Son Tüketim Tarihi: Paketin üzerindedir. Beslenme Talimatı: Günde 6 cm, ya doğrudan tüpten veya yiyeceklere ilave edilir (1 cm macun = yaklaşık 0.5 g). Oda sıcaklığında besleyin. 1 yaşından büyük tüm kedilere tavsiye edilir.

Yorumlar
Yorum Yap