Çağrı Merkezi: 0 539 392 44 18

Gimcat Multivitamin 100 gr

205,00 TL
250,00 TL
%18 İNDİRİM

Multi-Vitamin Güçlü bir bağışıklık sistemi kedinizin sağlıklı ve uzun ömrü için gerekliliktir. Stres durumlarında kediler günlük diyetlerinde absorbe edebileceklerinden daha fazla vitamin ve minerale gerek duyarlar. Bu durumda kesinlikle tamamlayıcı tavsiye edilir.

Barkod 4002064401393
Marka Gimcat
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Ürün Açıklaması

Gimcat Multi-Vitamin

Güçlü Bir Bağışıklık Sistemi Kedinizin Sağlıklı Ve Uzun Ömrü İçin Gerekliliktir. Stres Durumlarında Kediler Günlük Diyetlerinde Absorbe Edebileceklerinden Daha Fazla Vitamin Ve Minerale Gerek Duyarlar. Bu Durumda Kesinlikle Tamamlayıcı Tavsiye Edilir. Gimcat Multi-Vitamin Professional Paste Özel Bir Bağışıklık Koruma Formülü İçerir: 12 Esansiyel Vitamin, Kaliteli Keten Tohumu Yağı Ve Beta-Glukan Gibi Etkisi Yüksek Malzemeler Bağışıklık Sistemini Güçlendirir Ve Dış Etkilere Karşı Güvenilir Bir Koruma İnşa Edilmesine Yardımcı Olur. Keten Tohumu Yağı Omega 3 Yağ Asitleri Dha Ve Epa Esasını Oluşturan Linolenik Asit İçerir. Bunlar Hücre Üretimi Ve Sinir Dokusu İçin Önemlidir. Endikasyon Kediler İçin Tamamlayıcı Mama. Bağışıklık Sistemini, Sinirleri Ve Hücreleri Korur. Önemli Bileşenler 12 Vitamin, Beta-Glukan, Yağlar, Biyotin, Folik Asit, Taurin. Besleme Tavsiyesi İdeal Olarak Doğrudan Tüpten Elinizle Günde 6 Cm Verin (1 Cm Macun = Yaklaşık 0.5G). Yiyeceklere De Eklenebilir. Miktarı Gerekirse İkiye Katlanabilir. Oda Sıcaklığında Besleyin. Bileşim Bitkisel Menşeli Türevler, Sıvı Ve Katı Yağlar (Keten Tohumu Yağı %4), Mayalar (%1 Beta-Glukan İçerir). Bağışıklık Sistemini, Sinirleri Ve Hücreleri Korur. Koruyucu Madde Veya İlave Edilmiş Şeker Yoktur.

İçindekiler

12 Vitamin, Beta-Glukan, Yağlar, Biyotin, Folik Asit, Taurin. Besleme Tavsiyesi İdeal Olarak Doğrudan Tüpten Elinizle Günde 6 Cm Verin (1 Cm Macun = Yaklaşık 0.5G). Yiyeceklere De Eklenebilir. Miktarı Gerekirse İkiye Katlanabilir. Oda Sıcaklığında Besleyin. Bileşim Bitkisel Menşeli Türevler, Sıvı Ve Katı Yağlar (Keten Tohumu Yağı %4), Mayalar (%1 Beta-Glukan İçerir). Bağışıklık Sistemini, Sinirleri Ve Hücreleri Korur. Koruyucu Madde Veya İlave Edilmiş Şeker Yoktur.