Çağrı Merkezi: 0 536 589 73 22

Pro Plan Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Açık Mama 1 KG

299,00 TL

1 KG AÇIK MAMADIR. Yetişkinlik çağında olan 12 ay ve üzeri yaştaki Kısırlaştırılmış kediler için uygun olan kedi maması diğer yaş grupları için uygun değildir. Yetişkin kedilerin metabolizması, sindirim sistemi ve tüm vücut anatomisi incelenerek üretildiği için bu çağdaki kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri karşılar.

Barkod 7613033566523-Açık
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Ürün Açıklaması

Pro Plan Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Açık Mama 1 KG

Yetişkin Kedilere Özel Formül

Yetişkinlik çağında olan 12 ay ve üzeri yaştaki Kısırlaştırılmış kediler için uygun olan kedi maması diğer yaş grupları için uygun değildir. Yetişkin. kedilerin metabolizması, sindirim sistemi ve tüm vücut anatomisi incelenerek üretildiği için bu çağdaki kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri karşılar.


Lezzeti Somondan

Somon etiyle üretilen Pro Plan Kedi Maması, lezzetini doğal denizlerde yetişen somon balıklarından alır. Kediniz beslenme vaktini iştahla beklemeye başlar.


Zeka Gelişimini Destekler

Balıklı bir kedi maması olan Pro Plan, bol miktarda Omega-3 ve Omega-6 içermektedir. Zeka gelişimine çok ciddi katkıda bulunduğu kanıtlanan Omega-3 ve Omega-6’yı bol miktarda bulunduran mama sevimli kedilerinizin daha uysal ve zeki olmasını sağlar.

Zengin Besin İçeriği

Bol proteinli olan kedi maması ayrıca karbonhidrat ve yağ açısından da son derece zengindir. Kedi maması; somon, pirinç, mısır gluten unu, mısır, ton balığı, buğday gluteni, yumurta türevleri ve kuru maya içerir.


Bol Vitaminli

Yüksek besin değerleriyle dikkat çeken mama vitaminler açısından da zengin bir besin içeriğine sahiptir. Mama içerisinde bol miktara C vitamini, A vitamini ve D3 vitamini bulunur.


Yüksek Mineral Oranı

Metaller ve mineraller açısından bol katkılı olan mama; manganez sülfat, metionin, niasin ve çinko içerir.

Yorumlar
Yorum Yap