Çağrı Merkezi: 0 539 392 44 18

Royal Canin British Shorthair Adult Kedi Kuru Maması 2 kg

399,06 TL
550,00 TL
%27 İNDİRİM

Royal Canin British Shorthair Adult Kedi Kuru Maması 2Kg Kas kütlesinin korunması için uygun seviyede protein ve bunun yanı sıra sağlıklı kemiklerin ve eklemlerin desteklenmesine yardımcı olan ve tüy yumağı oluşumu konusunda faydalı Omega 3 yağ asitleri içerir. 12 aylık ila 12 yaş arası British Shorthair ırkı kedilere yöneliktir. -Boyutu ve dokusu özel olarak adapte edilmiş ay biçimli mama tanesi kas kütlesini korur. -Sağlıklı kemikleri ve eklemleri destekler. -Sağlıklı kalp fonksiyonunu korur.

Barkod 3182550756419
Stok Durumu Tükendi
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Ürün Açıklaması

Royal Canin British Shorthair Adult Kedi Kuru Maması 2 kg

 Royal canın  british shorthair, kas kütlesinin korunması için uygun seviyede protein ve bunun yanı sıra sağlıklı kemiklerin ve eklemlerin desteklenmesine yardımcı olan ve tüy yumağı oluşumu konusunda faydalı omega 3 yağ asitleri içerir. 12 aylık ila 12 yaş arası british shorthair ırkı kedilere yöneliktir.

Boyutu ve dokusu özel olarak adapte edilmiş ay biçimli mama tanesikas kütlesini korursağlıklı kemikleri ve eklemleri desteklersağlıklı kalp fonksiyonunu korurözel british shorthair çenesiözel olarak tasarlanmış geniş ve kıvrımlı bu mama, british shorthair kedilerin geniş çenesine uyarlanmıştır. Bu özel mama ağız hijyenini desteklemeye yardımcı olmak için kavramayı kolaylaştırıp çiğnemeye teşvik eder.

Kas yapısıuyarlanmış protein düzeyi, kas kütlesinin korunmasına katkı sağlar. Sağlıklı yağ metabolizmasıyla ilgili olan l-Karnitin ile zenginleştirilmiştir.Kemik ve eklem sağlığısağlıklı kemik ve eklemleri desteklemek üzere formüle edilmiştir. Omega 3 yağ asitleriyle (epa and dha) zenginleştirilmiştir.Üriner sistem sağlığıyetişkin bir kedinin üriner sistem sağlığını korumaya yardımcı olmak için dengeli mineral miktarı ile formüle edilmiştir.Kalp sağlığısağlıklı kalp fonksiyonunu korumaya yardımcı olmak üzere taurin, epa ve dhal-Karnitinyağların daha iyi metabolize olması için l-Karnitin ile zenginleştirilmiştir.

Bileşim: Kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, pirinç, bitkisel protein izolat*, hayvansal yağlar, mısır, mısır gluten, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba posası, balık yağı, soya yağı, mineraller, mayalar ve ilgili parçalar, frukto-Oligo-Sakkaritler, hidrolize maya (mannan-Oligo-Sakkarit kaynağı), hodan yağı, hidro-Lize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı). Ilaveler (her kg için):

Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin a: 31000 ıu, vitamin d3: 800 ıu, e1 (demir): 40 mg, e2 (ıyot): 4 mg, e4 (bakır): 12 mg, e5 (manganez): 51 mg, e6 (çinko): 154 mg, e8 (selenyum): 0,08 mg, l-Karnitin: 200 mg, taurin: 2,6 g - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinopti- Lolit: 10 g - Koruyucular - Antioksidantlar. Analitik bileşenleri: Protein: %34 - Yağ: %19 - Kül: %6,8 - Diyetsel lif: %5,3 - Her kg için: Omega 3 yağ asidi: 9,7 g, epa/dha dahil: 3,5 g. Beslenme talimatı: Tabloya bakın. Parti kodu, tescil numarası ve son kullanma tarihi için, ambalajin üzerine bakınız. Serin ve kuru bir yerde saklayınız. Royal canin turkey evcil hayvan ürünleri ticaret limited şirketi tarafından ithal edilmiştir. *l.I.P.: çok yüksek sindirilebilirliği özelliğinden dolayı seçilmiş protein.

Yorumlar
Yorum Yap