Çağrı Merkezi: 0 539 392 44 18

Royal Canin Hairball Tüy Yumağı Kontrolü Için Kedi Maması 2 Kg

364,47 TL
550,00 TL
%34 İNDİRİM

Hairball Tüy Yumağı Kontrolü için Kedi Maması 2 Kg

Barkod TXE6DBF9AB15612
Stok Durumu Stoklarımızda
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün kargo
Renk
Ürün Açıklaması

Hairball Tüy Yumağı Kontrolü Için Kedi Maması 2 Kg

Royal Canin Hairball Care Kedi Maması 2 kg Royal Canin Hairball Care kedi maması tüy yumağı sorununa ve tüy yumağı oluşumuna eğilimli ev kedileri için tam ve dengeli beslenme sağlayan mamadır. Özelikle yarı uzun tüye sahip 1 ila 10 yaş arasındaki yetişkin kediler için uygun bir kedi mamasıdır. Yoğun anti-kıl yumağı Özel bileşimi eskisine kıyasla Iki Kati Oranda daha fazla tüyün Doğal yoldan giderilmesine yardımcı Olur.

Tüy dökme döneminde yoğun anti-kıl yumağı kompleksi içermeyen ile kontrolün mamaya karşı testi edilmistir. Müsilaj Mikronize'nin lif bakımından Zengin psiliyum, Bağırsak geçişini uyarır ettik. Midede biriken tüyler, kusarak çıkarılmak Yerine, dışkıyla düzenli Olarak atılır. Dışkı kokusunun azaltılmasına yardımcı olmak üzere doğal yuka özü ve yüksek et içeriği ile formüle edilmiştir. Mamadaki kıtırlar dişlerdeki artıkların giderilmesine, tartar ve plağın azaltılmasına yardımcı olur. İçeriği beyin ve göz fonksiyonlarının desteklenmesi için taurinle zenginleştirilmiştir. 21 Gün boyunca SADECE YOĞUN kıl yumağı 34 kullanımının etkisi kanıtlanmıştır.

Mamanın içeriği: Kurutulmuş kümes hayvanları eti,mısır gluten,pirinç,bitkisel lifler,mısır unu,hayvansal yağlar,hidrolize hayvansal proteinler,pancar küspesi,maya,mineraller,fisilyum tohumları,bitkisel yağlar soya ve hodan,balık yağı,frukto-oligo-sakkaritler,yumurta tozu,sodyum fosfat,DL-metiyonin,L-sistin,taurin,yeşil çay ve üzüm özleri polifenolerden zengin,L-carnitin. Mamanın Analiz: A Vitamini: 23700 IU, D3 Vitamini: 800 IU, E1 (Demir): 40 mg, E2 (İyot): 3,1 mg, E4 (Bakır): 5 mg, E5 (manganez ): 52 mg, E6 (ÇİNKO): 172 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Koruyucu Maddeler - Antioksidanlar.Protein:% 34 -